Şarkılar ürettiğiniz Müzik prodüksiyon programları ile ses ile ilgili tüm uygulamaları yapabilirsiniz. Dilerseniz film sektörünün aranılan ses mühendisleri arasına girebilirsiniz. Müzik Prodüksiyon ucu bucağı olmayan geniş bir dünyadır. 

 

En iyi müzik prodüksiyon üretimcileri ile kendi müzik yapım ürünlerinizi geliştirebilirsiniz. Herkesin aradığı müzik prodüktörlerinden biri olma vakti geldi!

Öğrencilerimizin, müzik prodüksiyon programları ile gösterdikleri başarılar, Türkiye’de bugüne kadar elde edilememiş türdendir. Özellikle son 5 yılda, Beatport Top 10, Apple Music Dance listeleri başarıları gibi birçok Müzik Prodüksiyon eğitimi rekorunu kırdık.

Cubase 10, Logic Pro, Studio One, Ableton Live ve FL Studio gibi müzik prodüksiyon programları ile tüm müzik tarzlarında birebir eğitimler gerçekleştirmekteyiz. Müzik yazılım eğitimlerinin yanında kültürel müzik eğitimleri ile de müzik prodüksiyon eğitimlerini zenginleştirerek, dünya standartları ile yarışmaktayız.

DJBUL ekibi ile birebir Müzik Prodüksiyon eğitimleri fark yaratıyor. Seçkin öğrencilerle geliştirdiği eğitim sonrası DJ tanıtımı, Müzik PR ajansı fırsatları sunuyoruz.

Hiçbir yerde bulamayacağınız müzik alt yapıları ile desteklediğimiz Müzik prodüksiyon programı eğitimi, sizlere kusursuz bir müzik yapım deneyimi sunmaktadır. DJBUL team sizlere en iyi müziği sunar.

Müzik prodüksiyon eğitimleri başladığı andan itibaren, katılan öğrenciye üretmeyi tetikletir. Ezere dayanmayan ve tamamen güncel müzik prodüksiyonları üretimi odaklı eğitimlerimiz sonuç getirir.

Hangi müzik prodüksiyon programı sizin için uygun yada hangi müzik prodüksiyon programında kendinizi rahat hissediyorsunuz. Tüm bu sorulara birlikte cevaplar buluyoruz. Aslına bakarsanız müzik yaşamınız ile alakalı tüm sorularınızı birlikte cevaplıyoruz. 

En iyi şarkılar, En yeni remix düzenlemeleri ile renklendirdiğimiz Müzik Prodüksiyon programları eğitimlerini, ister online müzik prodüksiyon eğitimi olarak alabilirsiniz. Dilersenizde müzik prodüksiyon eğitimi olarak seçeceğiniz müzik stüdyolarımızda alabilirsiniz. 

Şimdi size en uygun Müzik prodüksiyon programı eğitimini belirleyebileceğiniz DJBUL team ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bir DJBUL çözüm ortağı olan Avrupa’nın en seçkin eğitim markası ‘I Wanna Be a DJ’ ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Daha fazla müzik programı ve müzik prodüksiyon eğitimleri içeriklerine ulaşmak için Türkiye’nin ilk Dijital DJ sitesi ve Elektronik müzik topluluk forumu DJBUL ‘u inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz