Global müzik prodüktörü ‘TAME’ Türkiye enerji veriyor!

0
1627
'TAME' gögsümüzü kabarttı! Global müzik prodüktörü ile müzik endüstrisi hakkında konuştuk!
Başarılı müzik adamı 'TAME' ile Türkiye'deki 'DJ'ler, sanatçılar ve müzik endüstrisi hakkında sohbet ettik. TAME yeniden endüstriye destek vereceğini ve ülkemizdeki yapım sektörünün desteğe ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Türkiye’de DJ endüstrisinin gelişmesinde ve globalleşmesinde mimari projeler gerçekleştiren global müzik prodüktörü ‘TAME’ yeniden ‘Türkiye’de müzik sektörü ve DJ prodüksiyonlarını desteklemek için projeler geliştirdiğini paylaştı. Bu bağlamda Türkiye’nin ilk Avrupa’nın sayılı müzik yazılım teknolojilerini güncelleyerek yeniden servise açacaklarını ekledi. Ödüllü müzik prodüktörü ‘TAME’ lokal ve global DJ’ler, müzik prodüktörleri ve yetenekli sanatçıları bir araya getirmeyi hedeflediklerini paylaştı.

Yaklaşık 25 yılı geçen bir müzik deneyimi ile lokal ve global müzik endüstrisi güçlerini ‘Türkiye’deki müzik endüstrisi için kullanacaklarını ekledi. DJ’ler Sanatçılar, Söz yazarları ve besteciler daha etkin, daha güçlü platformlarda temsil edilecekler dedi.

Müzik listelerinde, Dijital müzik platformlarında ve müzik uygulamalarında sanatçıların hak ve dijital gelirlerini şeffaf bir şekilde alabilecekleri sistemler üzerinde çalıştıklarını paylaşan’TAME’ bu bağlamda birçok ünlü DJ ve tanınmış içerik üreticisi olan sanatçılarında tam destek verdiğini belirtti.

Türkiye’de ilk DJ Eğitimi ve Müzik Prodüksiyon Kursu markasının kurucusu olan müzik prodüktörü ‘TAME’ yine Avrupa’nın ilk DJ televizyonu olan ‘Radio DJBUL’ ve ‘I Wannna Be A DJ’ ve Beni Dinlet gibi ilk defa hizmet ve sanatçı desteği sağlayan marka ünvanlarının da sahibidir.

Geçtiğimiz yıllarda global müzik endüstrisinde başarılı projelerle karşımıza çıkan müzik prodüktörü ‘TAME’ Türkiye’de! Genç ve yetenekli müzisyenler, yıldız sanatçılar ve Grammy ödüllü prodüksiyonlara imza atan prodüktörün yeni projelerini merakla bekliyoruz.