Müzik mağazaları arasında en fazla ziyaret edilen Spotify, Tüm müzikseverler için Çalma listeleri ile ücretsiz müzik dinleme fırsatı sunuyor. Sizde tutkunu olduğunuz müzikleri, Spotify çalma listeleri ile dinleyebilirsiniz.
                     

Sevdiğiniz sanatçıların ve yeni müziklerini Spotify çalma listesinde bulabilirsiniz. Şimdi tüm müzik listelerini ücretsiz dinle ve dilediğin şarkıları sınırsız indir. Daha fazla müzik dinlemek için abone olabilirsiniz.

DJBUL team size en iyi müzikleri Spotify çalma listeleri ile sunar. Hiçbir yerde bulamayacağınız müzik listeleri için, dünya’nın her yerinden liste sahipleri ile çalışmaktayız. DJ‘lerinde arşiv niteliğinde yararlanabilirler.

Türkiye’nin ilk Dijital DJ web sitesi DJBUL, Tüm müzik mağazalarından topladığı çok özel müzik listelerini Spotify çalma listeleri ile birlikte yayınlamaktadır. Müzikler haftalık olarak güncelleyin.

Klasik müzik listeleri ile aranıza mesafe koyun. Bugün sizin için düzenlediğimiz, Spotify çalma listesi ile ücretsiz müzik dinleme ayrıcalıklarını yaşabilirsiniz. DJBUL size en iyi müzikleri bu listelerde sunmaktadır.

Tüm müzik tarzları, ayrı listelerde oluşturulmuştur. Böylelikle karışık müzik dinleme problemi yaşamayacaksınız. Spotify çalma listesi, size en seçkin şarkıları ve en iyi remix düzenlemeleri dinletir.

Dünya müzik endüstrisinde yayınlanan tüm şarkıların yer aldığı müzik listelerinde, en beğendiğiniz şarkıları kendi özel listenizde tutabilirsiniz. Dans müziğinden, Jazz müziğine kadar binlerce şarkı, Spotify çalma listeleri ile evinize, aracınıza ve partilerinizde dinleyicileriniz ile buluşuyor. Aranılan DJ sensin! DJBUL 

Eğitim kalite standartlarımızdan her dönemde taviz vermeden ilerlettiğimiz Online DJ eğitimleri ile yüzlerce DJ’ler ve müzik prodüktörünü, endüstriye kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Özellikle DJ’lerin eğitimleri ve müzik prodüksiyon kurslarımızda yakaladığımız başarı oranları Türkiye’de bugüne kadar elde edilemeyen türdendir. Ve bu ülkemiz adına gurur verici bir durumdur.

Tüm online müzik eğitimleri sonrasında, online müzik pazarlama yada online müzik tanıtımları seçenekleri sunmaktayız. Kendi müziklerinizi yayınlama ve tanıtma fırsatını yakalayabilirsiniz.

En iyi Dijital Müzik PR, DJBUL team çözüm ortakları ile yapılmaktadır. Daha fazla dinleyici ve izleyici kitlesine ulaşarak kazanmak için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DJBUL markası ile birbirinden özel DJ içerikleri ve müzik yapım uygulamaları ile profesyonel müzik yaşamına merhaba diyebilirsiniz. Dilediğiniz tarzda bir DJ olabilirsiniz.

İsterseniz kendi şarkılarınızı nasıl yapabileceğinizi profesyonel seviyede size gösterebiliriz. Birlikte profesyonel olduktan sonra en iyi müzik tanıtımlarına imza atarak, tanınan bir müzisyen olmanız için destek verebiliriz.