En sevilen müziklerin yer aldığı müzik listeleri ile sınırsız şarkı indir. Her hafta yenilenen Pop 40 ve Top 100 müzikleri dinle. DJ’lerin sıkça çaldığı şarkıların yer aldığı çok özel müzik listeleri DJBUL ile her yerde sizinle!
 

Dünya’nın en seçkin müzik listeleri Pop 40 ve Top 100, en sevilen müzikleri haftalık olarak güncelleyerek dinletmektedir. Daha fazla erişim için Müzik Listeleri indir ve dinle.

 
Tanınmış müzik sanatçıları ve DJ’lerin şarkılarının yer aldığı müzik listeleri, yüksek kalitede dinle ve indir özelliğine sahiptir. En iyi müzik listeleri her an elinizin altında olsun istiyorsanız. İlgili müzik listelerine abone olabilirsiniz. 
 
Spotify Top40, İtunes Top10, Youtube Trends, ve daha fazla müzik listesine, DJBUL ekibinin editörleri aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz. Tüm müzik listeleri indir ve dinle özelliğine sahiptir. Ücretli ve ücretsiz seçenekleri vardır. 
 
En güncel şarkıları indir ve dinle özelliği ile sınırsızca erişim için her hafta düzenli olarak paylaşılan müzik listeleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz. DJ’ler için arşiv niteliğinde paylaşımlarımız sayesinde festival ve partilerde en iyi müziği güçlendirme fırsatı yakalamaktadırlar. 
 
Hiçbir yerde bulamayacağınız Pop40 ve Top100 müzik listeleri paylaşımını düzenli olarak takip ederek en iyi şarkıları dinle ve indir özelliği ile yakalama şansına sahipsiniz. Lisanslı şarkı dinlemenin keyfine varabileceğiniz. Yeni müzik listeleri her ay düzenli olarak farklı müzik tarzları ile
 
 

Spotify ve iTunes ile birlikte yayınlanan en güncel müzik listeleri, uzman DJ ve müzik sanatçıları tarafından incelenerek paylaşılmaktadır. Pop 40 ve Top 100 DJBUL ile sende!

 
Youtube trend aracılığı ile paylaşılan müzik listelerinde anlık değişiklikler kullanıcıların dinleme sıklığıyla orantılı olarak farklılıklar göstermektedir.
 
DJBUL ekibi çalma listesi ve playlist direktörleri tüm müzik listesi değişikliklerini ve DJ arşivlerindeki güncellemeleri 24 saat esasına göre değiştirmektedir.
 
Sizlerde profesyonel müzik dinleyicisi olarak bizimle birlikte paylaşımlar yapmak isterseniz. DJBUL ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Avrupa’nın en seçkin DJ topluluğu ve eğitim merkezi ‘I Wanna Be a DJ’ ekibinin desteği ile düzenlediğimiz, Müzik Listeleri, Pop 40 ve Top 100 çalma listeleri, yoğun bir çalışma temposu ile düzenlenmektedir. Tüm dünya üzerinde en fazla dinle ve indir özelliğine sahip müzik listelerinin raporları ile belirlenmektedir..
 
Seçkin müziklerimiz ile eğlenceleriniz ve özel anlarınız daha renkli hale geliyor. Saatlerce şarkı aramaları yapmak zorunda değilsiniz.
 
Etkinlikleriniz için profesyonel müzik danışmanlığı ve direktörlük işlerinizde destek vermekteyiz. Alternatif müzik listelerimiz için en yeni arşivlerimizi dikkatle inceleyebilirsiniz.