Herkes tarafından merak edilen Online müzik yapım konusu, neredeyse tüm müzik üretmek isteyenlerin eğitim almak istediği özel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de ilk defa DJBUL tarafından başlatılan güçlü bir erişim ve ulaşım özelliği ile kesintisiz Online müzik yapım eğitimini sunuyoruz.

Evinizde rahatça öğrenmek istediğiniz müzik yapım konularını ‘Online’ eğitim ile öğrenme fırsatını kaçırmayın. Müzik yapım konusunda iddialı eğitmenler burada!

Günümüz yazılım teknolojilerini kullanarak uzaktan bağlantı yöntemi ile Online müzik yapım eğitimi veriyoruz. Siz evinizde yada iş yerinizde isterseniz stüdyonuzda bizimle bağlı kalarak kendinizi geliştirin.

DJBUL güvencesi ile tüm dillerde Online Müzik yapım eğitimi, sizlere koşulsuz profesyonel müzik yapım ayrıntılarını göstermektedir. En ince detayına kadar müzik yazılımlarını yönetin.

İsmi gibi gerçek bir Online eğitim dönemi geçirebileceksiniz. Sıradan online eğitim sitelerinin video içerikleri ile kendi kendinize öğrenme eziyetinden çok uzak bir eğitim içeriği ve tekniğimiz var. DJBUL Online müzik yapım eğitimi ile öğrencilerine çevrimiçi uzaktan bağlantı desteği ve hizmeti sunar.

Bizim Online müzik yapım eğitimi içerisinde video ile eğitim yada konu başlıklarına göre video paylaşımı yapılmamaktadır. DJBUL sizlere canlı ve gerçek online müzik eğitimi deneyimi sunmaktadır. İnternet üzerinden ilk online müzik eğitimi veren marka DJBUL’ dur. 

Biz yazılım sektöründeki tüm teknik ve alt bilgilerimizi, siz müzikseverler için profesyonel olarak müzik endüstrisinde kullanmaktayız. Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk online DJ televizyonu ‘Radio DJBUL‘ tv yi kurarak, tüm dünya üzerinde ve üikemizde çağ atlatan bir teknolojiyi sektöre kazandırdık.

Tüm profesyonel müzik eğitimlerini online müzik yapım eğitimi konularında bulabileceksiniz. Dilediğiniz zaman aklınıza takılan soruları eğitmenlerimize ulaştırabilirsiniz. Online eğitim süresince saat ve zaman engeline takılmadan dilediğiniz eğitimi seçerek kendi müziklerinizi yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Online müzik eğitiminiz sonrasında, online müzik pazarlama yada online müzik tanıtımları uygulamalarımızdan yararlanmaktır. Kendi müziklerinizi yayınlama ve tanıtma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sıradan markalar gibi sahte içerikler ve başarı referansları oluşturmuyoruz. Tüm ekibimizin kökenleri ülkemizdeki en donanımlı global müzik insanlarına dayanmaktadır. Bugün ‘I Wanna Be a DJ’ ile dünya müzik endüstrisinde yüzlerce ödül ve başarı öyküsü tarafımızdan yazılmıştır. Ve bunun için gurur duyuyoruz.

DJBUL ile online kalmak için sizde Online DJ eğitimleri ve Online müzik yapım eğitimlerini tercih edebilirsiniz. Tüm eğitimlerimize katılan öğrencilerimizle sürekli geliştirilmiş müzikler üretiyoruz. Müzik yapım sanatı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı belirleyerek geliştirdiğimiz. Araçlar bölümümüzü inceleyiniz.