Müzik endüstirisinin en fazla talep gören Müzik prodüktörleri ve dinlemekten vazgeçemediğiniz şarkıların ensturmanlarını çalan Stüdyo müzisyenleri, stüdyo eğitimlerinde sizi yakından takip ediyor. DJBUL farkıyla! 

İyi bir müzik prodüksiyonuna imza atan müzik prodüktörü olun ve hayalinizdeki şarkıları dijital ortamda proje haline getirin. Dilediğiniz müzik tarzında şarkılar yapmak için profesyonelleşin 

Avrupa’nın en iyisi Türkiye’nin ilki olma ünvanına sahip Müzik Prodüksiyon eğitimlerimizde, sizleri yakından takip eden ünlü müzik prodüktörleri ve stüdyo müzisyenleri var. 

Gerçekten kaliteli bir müzik yapımını ortaya çıkartabilmeniz ve bunuda profesyonel bir şekilde öğrenebilmeniz için ekip şarttır. Peki ama bu ekip sıradan bir ekipse bir işinize yaramayabilir. Biz sizinle müzik yapabilecek en kaliteli ekibiz.

Birebir Müzik prodüksiyon eğitimleri ile Tanınmış DJ’ler, Stüdyo Müzisyenleri ve Ünlüler sizinle.

Müzik prodüksiyon eğitimlerinin kalite standartlarını arttırmak için, katılan öğrencilerimiz ile bizler olduğu kadar, bizlerle birlikte çalışan lokal ve global müzik prodüktörlerimizde ilgilenmektedir. Bu sayede öğrencilerimizin ilk deneyimlemelerini daha da güçlü hale getirebiliyoruz. Sosyal müzik yapım noktasında özgüvenlerini arttırabiliyoruz.

Çekimser yada içe kapanık bir yapınız var ise bu bizimle tanışmadan önceki son davranış biçimleriniz olacaktır. DJBUL Müzik prodüksiyon eğitimine katılan tüm öğrencilerimiz ile birebir eğitimlerimizde, onlara daha rahat uygulama ve müzikal yeteneklerini özgür bir biçimde ifade etme deneyimi kazandırmaktayız. 

Dünya’nın en seçkin müzik prodüktörleri ile onların müzik albümlerinin yapımlarına katılım deneyimini yine ilklerin öncüsü DJBUL markası sunmaktadır. Global müzik prodüktörleri ile fikir alışverişi, öğrenci projelerine destek ve daha fazla fırsatlar DJBUL müzik prodüksiyon eğitimlerinin bir parçasıdır.

Kendi şarkılarını oluşturarak büyük bir mutluluk yaşayan müzik prodüksiyon öğrencilerimiz, eğitimleri sonrasında müziklerini nasıl yayınlayacakları konusunda çok daha fazla seçeceğe sahip olma fırsatını yakalamaktadırlar. Müzik yayınlama işlemleri sonrasında yine DJBUL ekibine özel olarak geliştirilen, DJ tanıtımları, Müzik PR ajansı ve Sanatçı tanıtım imkanlarınıda elde edebilmektedirler.

Dünya çapında bir Müzik prodüktörü olma fırsatını yakalamak için profesyonel çözüm almanız zorunlu bir durumdur. Gerçek anlamıyla iyi bir Müzik prodüksiyon eğitimi sonrasında, daha güçlü bir müzik prodüktörü olma fırsatını yakalarsınız. Her yerde dinlenmekten sıkılınmayan şarkıların mimarı bir müzik prodüktörüdür. Ve unutmayın herkes sıfırdan başlar.

Stüdyo müzisyenleri ile eğitim sonrasında iletişimlerinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede en iyi müzik yapımlarınız için profesyonel müzisyenler ile çalışma fırsatı yakalamış olursunuz. Günümüzde Dijital dünya içerisinde iyi bir müzisyen bulmanın zorluklarını bilen müzik prodüktörleri, kendi ekiplerini oluşturarak stüdyo müzisyenleri ile daha yakın bir iletişim ve çalışma şekli geliştirmeyi başarmıştır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz