Profesyonel bir ekip ile Müzik Prodüksiyon eğitimi alma fırsatını yakalayın. Bugün kendi müzik albümü yayınlayan yüzbinlerce müzik sanatçısı arasına girebilirsiniz. DJBUL size en iyi müzik eğitimini sunar.
dilediğiniz müzik tarzında şarkılar yapabileceğiniz. Müzik prodüksiyon eğitimi için hazırsanız başlıyoruz.

 

Tüm müzik yapım kurallarına hakim bir öğrenci potansiyeli elde ediyoruz. Müzik prodüksiyon eğitimi ile ilgili tüm detayları DJBUL team ekibi ile öğreniyorsunuz.

En güncel müzik prodüksiyon programları ile donatılan eğitimlerimizde, Steinberg Cubase 10, Logic Pro, Ableton, FL Studio ve Studio One gibi önemli müzik prodüksiyon programları lisanslı olarak gösterilmektedir.

 

DJBUL team ekibi ile Müzik prodüksiyon eğitimleri çok daha keyifli, Global müzik prodüktörleri ile lokal müzik prodüktörlerinin birlikte yönettiği uzman bir eğitimdir.

Müzik prodüksiyon bir sanattır. Ve bu sanatı öğretirken büyük bir titizlik ister. DJBUL team olarak bizler dünya müzik endüstrisinde iş yaptığımız markalarımız ile öğrencilerimizi bu sanat dalında zirveye çıkartmak için emek vermekteyiz. Ciddi bir konu olarak ele aldığımız müzik prodüksiyon eğitimi, Öğrencilerimiz ile uzun soluklu bir maraton anlayışı ile iletişimimizi sıkı bağlarla örmekteyiz. 

Bugüne kadar gördüğünüz en başarılı Müzik Prodüksiyon eğitimlleri veren tek marka DJBUL team olarak gösterilmektedir. Eğitime katılan öğrencilerimiz, Beatport, Apple Music, iTunes gibi dev müzik listelerinde rekor başarılar elde etmektedir.

Size en iyi müzik eğitimi içeriklerini sunan DJBUL markası ile donanımlı bir müzik prodüksiyon eğitimleri sizi bekliyor. Hazır olduğunuza inandığınızda sizleri evinizde bekliyormuşuz gibi düşünebilirsiniz.

İstediğiniz müzik prodüksiyon programında çalışabiliriz. Dünya müzik endüstrisinin en popüler müzik yazılımları ve yardımcı müzik prodüksiyon eklentileri ile sınırsız ve yüksek kalitede müzik yapımlarına imza atabilirsiniz.

Konu içeriklerimiz sadece müzik prodüksiyon yapımı odaklı değildir. 20 yılı geçen bir sürede geliştirdiğimiz eğitim sonrası faaliyet seçeneklerimiz ile profesyonel müzik prodüktörü seviyesine geldiğinizde bile birlikte üretiyoruz.

Türkiye’de ilk defa Dijital Müzik PR tanıtımları düzenlediğimiz yan markalarımız ile kendi yaptığınız şarkıları nasıl tanıtabileceğiniz noktasında sizlere eşsiz profesyonel çözümler sunmaktayız. DJBUL hep yanınızda!

Esas meselenin üretim sonrası olduğuna inanlardanız. Ve bunun için özel olarak geliştirdiğimiz Dijital Müzik yayınlama servisi sizlere tüm dünya üzerinde şarkı yayınlama ve tanıtma fırsatları sunuyor. Şimdi DJBUL team ile müzik prodüksiyon eğitimlerine katılın ve zaman kaybetmeden kendi müzik albümünüzü yayınlayalım.