Dilediğiniz tarzda müzik yapın ve kendinizi geliştirerek var olan şarkılara nasıl Remix düzenleme yapabileceğinizi öğrenme fırsatlarını DJBUL team size sunuyor. En gelişmiş eğitim standartları ille Müzik yapın ve en iddialı remix düzenleme standartlarına gelme fırsatını yakalayın. 

Aklınızdaki tüm melodiler ve fikirlerin birleşimi ile harika bir müzik yapın. Sonrasında dilediğiniz bir şarkı için size özel Remix düzenleme yaparak her yerde dinletebilirsiniz.

Profesyonel müzik adamları ile birlikte yeni müziklere imza atabileceğiniz birbirinden özel müzik yapım teknikleri sizleri bekliyor. İlk şarkınızı yaptıktan sonraki süreçlerde DJBUL sizi her anınızda destekliyor.

Uluslararası müzik prodüksiyonlarına imza atabileceğiniz çok özel müzik yapım eğitimlerimiz sizlere farklı imkanlar ve fırsatlar sunuyor. Birebir ve özel konseptimiz ile harikalar yaratalım.

En iyi remix düzenleme ile şarkınızı daha fazla dinleyiciye ulaştırabilirsiniz. Sıradan remix yapımlarının dışında, özel bir proje olarak sanatçıların şarkılarına remix düzenleme yapabilirsiniz. DJBUL desteğiyle

En kaliteli stüdyo müzisyenlerimiz sizlere kendi şarkılarınızı daha fazla renklendirebilmenin detaylarını öğretecekler. Müzik yapımlarınız için ihtiyacınız olan müzisyen işbirliklerini sizlere DJBUL sunuyor.

Dünya çapında şarkılar düzenleyin ve en iyi vokal sanatçıları ile çalışma fırsatını yakalayın. DJBUL müzik eğitimleri içerisinde yüzlerce ülkeden sanatçı, DJ ve müzik prodüktörlerinin özel projeleri eğitim olarak anlatılmaktadır. 

Böylelikle en gerçekçi ortamlarda müzik prodüksiyonları geliştirerek kendi müziğinizi yapabileceksiniz. Binlerle ifade edilen müzik prodüksiyon projelerimizde kullandığımız alt yapılar, ses bankaları ve daha fazlasına doğrudan erişim hakkı veriyoruz.

Sıradan markalar gibi sahte içerikler ve başarı referansları oluşturmuyoruz. Tüm ekibimizin kökenleri ülkemizdeki en donanımlı global müzik insanlarına dayanmaktadır. Bugün ‘I Wanna Be a DJ’ ile dünya müzik endüstrisinde yüzlerce ödül ve başarı öyküsü tarafımızdan yazılmıştır. Ve bunun için gurur duyuyoruz.

Sıkılmadan, yorulmadan ve her gününde gelişerek geçirebileceğiniz Müzik prodüksiyon kursları geliştirdik. Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en seçkin içeriklerine sahip bir eğitim.

Size müzik prodüksiyon üretimlerinizi dinleyiciler ile buluşturacağınız Dijital Müzik yayınlama servisi sunmaktayız. Tüm dünya üzerinde şarkı yayınlama ve tanıtma fırsatları sunuyor. Şimdi DJBUL team ile müzik prodüksiyon eğitimlerine katılın ve zaman kaybetmeden kendi müzik albümünüzü yayınlayalım.

Ayrıtılı bilgi ve tüm detaylar için DJBUL team ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Daha fazla müzik prodüksiyon kursları içerikleri için web sitemizdeki paylaşımlara abone olabilirsiniz. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz