Birbirinden yetenekli DJ lerin projelerini dinleyerek kendinizden geçeceğiniz yüksek kalitede şarkıları seçtik. Ve en yeni müzik kliplerini sıraladık. DJBUL team ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. En iyi projeleri ilk kez ve sadece burada yayınlanıyor.

Severek dinlediğiniz yetenekli DJ projeleri için yüzlerce müzik arşivi sunmaktayız.

Parti ve müzikli eğlencelerinizde rahatlıkla dinleyebileceğiniz DJ şarkıları için tarzında iddialı isimleri sizler ile paylaşıyoruz. İsterseniz Youtube yada Spotify üzerinden hatta iTunes çalma listesinden dinleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en iddialı DJ arşivlerinin bulunduğu lisanslı müzikleri sizlerle paylaşıyoruz. En yetenekli yeni isimlerini bu paylaşımlar aracılığı ile bulabilirsiniz. Aradığın DJ burada!

DJBUL isminden de anlaşıldığı gibi 20 yıldır aradığınız tüm DJ leri sizin için buluyor ve yeni isimleri de tanıyabilmenizi sağlamaktadır. En iyi DJ en tanınmış isimler yine DJBUL ile sizlerle buluşuyor. 

Daha fazla müzik klipleri için kanalımıza abone olmayı unutmayın. DJBUL sizler için en yeni ve en fazla izlenen müzik paylaşımlarını yapmaktadır. Sizde özel bulduğunuz müzik kliplerini bizimle paylaşın.

Yeni müzikleri kolayca dinleme fırsatını sunan DJBUL markası, sizlere en kaliteli formatlarda müzikler dinletirken, en yüksek kalitede video klipler ve müzik videoları sunmaktadır. DJBUL’la bağlantıda kal.

Profesyonel müzik prodüksiyon ve DJ eğitimleri alan öğrencilerimizin ürettiği yeni müzik projeleri ve DJ setleri sizler için heyecan verici deneyimler sunmaktadır. Müziği öğrenmeleri ile üretme aşamalarındaki tüm detayları onların yeni müzik paylaşımlarında bulabileceksiniz.

En fazla dinlenen şarkılar ve hiç bir yerde bulamayacağınız müzik klipleri ile özel remix versiyonları sadece DJBUL web sitesine özel olarak paylaşılmaktadır. . DJBUL markası ile sınırsız müzik erişimi!

İnternette saatlerce şarkı aramaktan vazgeçin, en iyi şarkı arama yöntemi DJBUL web sitesindeki müzik listelerini takip etmektir. Sizlere dünya’nın en seçkin müzik paylaşımlarını sunuyoruz. En iyi müzik burada!

 

En yeni müzik klipleri için sayfamızdaki videolar bölümünü inceleyebilirsiniz. Öğrencilerimizin eğitimler sonrasında yayınladıkları müzik klipleri için kanalımıza abone olabilirsiniz. Sizlerde kendi müzik klipleri talepleriniz için profesyonel video departmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz konsept ve senaryo içeriğinde müzik klipleri prodüksiyonları düzenleyebilirsiz. İster lokal ister global olarak müzik klipleri oluşturma fırsatlarını kaçırmayın . En iyi müzik klipleri yayınlama ayrıcalıkları DJBUL markası ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır.