Tüm DJ ve müzik dinleyicilerinin yakından takip etiği müzik listesi iTunes Dans listeleri yayınlandı. 2019 yılının en çok dinlenen şarkıların bir arada olduğu iTunes 2019 dans müzik listesine abone olabilirsiniz.
 

Yüksek kalitede şarkılar dinleyin ve ücretsiz indirin. Apple Music markası olan iTunes ‘un en yeni müzik listeleri için DJBUL web sitesinde yer alan müzik listelerini takip edebilirsiniz.

 
Bizi tüm müzik tutkunu sevdikleriniz ile sosyal medya üzerinde paylaşarak daha fazla kişinin kaliteli şarkılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her DJ için önemli olan çalma listeleri ve Müzik arşivleri DJBUL markası ile düzenli olarak müzik tutkunları ile paylaşılmaktadır.
 
Web sitemizde bulunan tüm video klipler ve şarkılar lisanslıdır. Daha fazla dans müzikleri dinlemek için diğer müzik listelerimizi inceleyebilirsiniz.
 
iTunes müzik listeleri her ay düzenli olarak güncellenmektedir. Bilgisayarınızdan ilgili müzik programını kurarak sınırsız müzik dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz. iPhone ve android kullanıcıları iTunes app indirerek, paylaştığımız müziklerin full versiyonlarını ücretsiz dinleme imkanına sahip olmaktadır. 
 
DJBUL team sizler için dünya müzik listelerini araştırıyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız müzik albümleri, DJ remix versiyonları ve binlerce yeni çıkan şarkıları bir araya getiriyor. Tüm müzik tarzlarının içinde olduğu özel müzik listelerimiz için iTunes müzik listeleri ve diğer listelerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz.
 

Apple Music ve iTunes ile birlikte yayınlanan en güncel müzik listeleri, uzman DJ ve müzik sanatçıları tarafından incelenerek paylaşılmaktadır.

 
Youtube aracılığı ile paylaşılan müzik listelerinde anlık değişiklikler kullanıcıların dinleme sıklığıyla orantılı olarak farklılıklar göstermektedir.
 
DJBUL ekibi playlist direktörleri tüm müzik listesi değişikliklerini ve DJ arşivlerindeki güncellemeleri 24 saat esasına göre değiştirmektedir. Sizlerde profesyonel müzik dinleyicisi olarak bizimle birlikte paylaşımlar yapmak isterseniz. DJBUL ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Birlikte daha fazla iTunes müzik listesi oluşturabiliriz. Profesyonel müzik kullanıcıları için en iyi müzik listesi çözümlerini DJBUL sunmaktadır.
 
Seçkin müziklerimiz ile eğlenceleriniz ve özel anlarınız daha renkli hale geliyor. Saatlerce şarkı aramaları yapmak zorunda değilsiniz.
 
Etkinlikleriniz için profesyonel müzik danışmanlığı ve direktörlük işlerinizde destek vermekteyiz. Alternatif müzik listelerimiz için en yeni arşivlerimizi dikkatle inceleyebilirsiniz.