Advertisement
Ana Sayfa İletişim

İletişim

DJBUL team ile tüm soru ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz. DJBUL.com sitesinde barındırılan tüm resimler, müzikler, içerik yazıları ve haberlerin tamamının hakları DJBUL tarafından saklıdır. DJBUL.com sitesi haricinde kullanılması, değiştirilmesi ve yayınlanması Türk ceza kanununun ilgili maddesince suçtur.

Bize tüm demo müzik çalışmalarınızı ve DJ setlerinizi gönderebilirsiniz. Lütfen tüm ses dosyası paylaşımlarınızı Wetransfer yada WhatsApp numaramız aracılığı ile gönderiniz. Müzik yayınlama, Müzik PR ajansı, DJ Eğitimleri ve Müzik prodüksiyon kursları için başvurlarınızı aşağıdaki iletişim kanallarından yapınız.

  • PBX : +90 533 547 00 30
  • E-Posta : bilgidestek@djbul.com
  • WhatsApp : +90 533 547 00 30
  • Tüm başvurularınızı ciddiye almamız için kendinizi açıklayan bir yazı ve geri dönüş sağlayabileceğimiz iletişim numaranızı paylaşınız. Sanatçı ve DJ başvurlarınızda sosyal medya profil adreslerinizi eklemeyi unutmayınız.

Son Yazılar

Haftanın En Çok Dinlenen Türkçe Şarkıları

0
Haftanın En Çok Dinlenen Türkçe Şarkıları https://www.youtube.com/watch?v=h8sYQhRCuHM https://www.youtube.com/watch?v=9kWlBhE5ZqY https://www.youtube.com/watch?v=43r3wsaaQg8 https://www.youtube.com/watch?v=-SuAM1orSt8  
- Advertisement -