Ana Sayfa İletişim

İletişim

DJBUL team ile tüm soru ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz. DJBUL.com sitesinde barındırılan tüm resimler, müzikler, içerik yazıları ve haberlerin tamamının hakları DJBUL tarafından saklıdır. DJBUL.com sitesi haricinde kullanılması, değiştirilmesi ve yayınlanması Türk ceza kanununun ilgili maddesince suçtur.

Bize tüm demo müzik çalışmalarınızı ve DJ setlerinizi gönderebilirsiniz. Lütfen tüm ses dosyası paylaşımlarınızı Wetransfer yada WhatsApp numaramız aracılığı ile gönderiniz. Müzik yayınlama, Müzik PR ajansı, DJ Eğitimleri ve Müzik prodüksiyon kursları için başvurlarınızı aşağıdaki iletişim kanallarından yapınız.

  • PBX : +90 533 547 00 30
  • E-Posta : bilgidestek@djbul.com
  • WhatsApp : +90 533 547 00 30
  • Tüm başvurularınızı ciddiye almamız için kendinizi açıklayan bir yazı ve geri dönüş sağlayabileceğimiz iletişim numaranızı paylaşınız. Sanatçı ve DJ başvurlarınızda sosyal medya profil adreslerinizi eklemeyi unutmayınız.

Son Yazılar

Müzik Yapım Şirketi ile Şarkı Yayınlama ve Spotify Müzik Listeleri yükleme

Müzik yapım şirketi arayanlar ve Spotify müzik listelerinde Şarkı yayınlama talepleri olanlar için bu haberi mutlaka okumalarını tavsiye ediyoruz. Müzik Listeleri içerisinde...