Ana Sayfa İletişim

İletişim

DJBUL team ile tüm soru ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz. DJBUL.com sitesinde barındırılan tüm resimler, müzikler, içerik yazıları ve haberlerin tamamının hakları DJBUL tarafından saklıdır. DJBUL.com sitesi haricinde kullanılması, değiştirilmesi ve yayınlanması Türk ceza kanununun ilgili maddesince suçtur.

Bize tüm demo müzik çalışmalarınızı ve DJ setlerinizi gönderebilirsiniz. Lütfen tüm ses dosyası paylaşımlarınızı Wetransfer yada WhatsApp numaramız aracılığı ile gönderiniz. Müzik yayınlama, Müzik PR ajansı, DJ Eğitimleri ve Müzik prodüksiyon kursları için başvurlarınızı aşağıdaki iletişim kanallarından yapınız.

  • PBX : +90 850 885 7 014
  • E-Posta : bilgidestek@djbul.com
  • WhatsApp : +90
  • Tüm başvurularınızı ciddiye almamız için kendinizi açıklayan bir yazı ve geri dönüş sağlayabileceğimiz iletişim numaranızı paylaşınız. Sanatçı ve DJ başvurlarınızda sosyal medya profil adreslerinizi eklemeyi unutmayınız.

Son Yazılar

Spotify çalma listeleri ile ücretsiz müzik dinle, sınırsız şarkı indir

Müzik mağazaları arasında en fazla ziyaret edilen Spotify, Tüm müzikseverler için Çalma listeleri ile ücretsiz müzik dinleme fırsatı sunuyor. Sizde tutkunu olduğunuz müzikleri, Spotify...