Müzik endüstrisinin en iyilerinin yer aldığı 2019 yılının en çok dinlenen DJ şarkıları ve Müzik albümlerini sıraladık. Dünya’nın en çok dinlenen müzik albümlerini üreten DJ’ler düzenledikleri şarkıları ile müzik listelerini alt üst ediyorlar.
Dilerseniz Spotify, Apple Music ve Youtube gibi müzik paylaşım sitelerinde, çalma listenize ekleyebilirsiniz.
Bu yılın en iddialı ve en fazla dinlenen DJ şarkıları ve müzik albümlerinin listelerini inceleyebilirsiniz.

 

 

DJBUL müzik listelerinde bulunan tüm paylaşımlı müzikleri dinlemek için Youtube, Spotify ve Apple Music gibi mağazalarda üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu sitelerde şarkınızın yayınlanmasını istiyorsanız, DJBUL ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yıl içerisinde yayınlanan en seçkin DJ şarkılarının yer aldığı çok özel müzik paylaşımlarımızı, tarzlarına göre sıralanan müzik albümleri bölümünden inceleyebilirsiniz. Bulmak istediğiniz DJ şarkıları için bize mesaj atabilirsiniz.
 

2019 yaz dönemine damgasını vuran birbirinden özel DJ şarkıları ve remix çalışmalarını sizler için bu müzik albümlerinde bir araya getirdik.

Yaz dönemi herkes için soluksuz tempolu ve eğlenceli geçiyor. 2019 yazına damgasını vuran şarkılar ile DJ albümlerinin yer aldığı müzik albümleri bölümümüz sizlere eşlik edecek yaz şarkıları için tavsiyelerde bulunuyor. Profesyonel DJ’ler ve müzik performansı yapan başarılı sanatçılar için en iyi DJ müzikleri ve yaz akşamlarınıza neşe katan müzik albümleri listelerini tavsiye ediyoruz.
 

Türkiye’nin ilk Dijital DJ sitesi ve Elektronik müzik topluluk forumu DJBUL ile en popüler müziklere ulaşıyorsunuz. Daha fazla güncel müzik albümleri için web sitemizde yer alan kategoriler ziyaret edebilirsiniz. 

Dünya müzik endüstrisinden etkin ve gerçek müzik haberleri ile müziğin tüm doğasına tanıklık edebilirsiniz. Popüler müzik magazin haberleri, DJ’lerin günlük şarkı paylaşımlarıda sizi ilgilendiren diğer konu başlıklarımızdır.

DJ’lerin yeni ürettikleri şarkıları ve en fazla arattırılan müzik albümlerini daha yakından tanıyabileceğiniz bir platform olan DJBUL 1995 yılından bu yana DJ müzik endüstrisine destek vererek müzik üretimlerine katkıda bulunuyor.

 

ARADIĞINIZ TÜM DJ ŞARKILARI VE EN GÜNCEL MÜZİK ALBÜMLERİ SADECE DJBUL’DA  

Kendi müzik listeleriniz ile popüler bir çalma listesi yönetici olabilirsiniz. İsterseniz seri üretimler yapan bir müzik stüdyosu kurabilirsiniz. Daha fazlası için her zaman DJBUL ile iletişimde kalmanızı tavsiye ediyoruz. Sizde profesyonel müzik dünyası içerisinde varlık göstermek istiyorsanız. DJ eğitimleri yada Müzik Prodüksiyon eğitimleri almanız gerekiyor.

Türkiye’de ilk defa DJBUL ekibi tarafından kurulan DJ eğitimleri bugün 20 yılı aştı. Müzik Prodüksiyon eğitimlerinde rekorlar kıran ödüllü DJ ve müzik prodüktörlerimiz eğitim verdiğimiz öğrencilerden oluşmaktadır. Sizlerde birer müzik yıldızı adayı olabilirsiniz. ‘I Wanna Be a DJ‘ olarak devam ettirilen DJ eğitimleri ve Müzik prodüksiyon eğitimleri ile uluslararası müzik standartlarında profesyonel bir eğitim ve sonrasında sınırsız bir müzik kariyeri elde etme fırsatları sunuyor. Sizide aramızda görmek istiyoruz.