Disney Plus Dizi Müzikleri Listesi

0
988

Disney plus Dizi müziklerinin yer aldığı Dizi Müzikleri Listesi yayınladı. Birçok ünlü Türk oyuncu ile anlaşan Disney plus dijital platformu yepyeni dizi ve filmlerinin müzikleri ile oluşturulan Spotify Müzik Listesi yayınladı. Yerli Müzikler ve Yabancı Müzikler şeklinde farklı listeler oluşturan Disney Plus platformu her ay listeyi güncelleyeceğini açıkladı.

Spotify müzik listeleri ve Tik Tok akım şarkılarınında yer aldığı listeler bu haberimizde sizleri bekliyor. Güncel müzik listeleri ve daha fazlası için Spotify müzik listeleri ve Youtube oynatma listeleri kanalımıza abone olmanızı tavsiye ediyoruz. Türkçe remixler, Yeni Çıkan Şarkılar, Uzun yol şarkıları gibi birçok müzik tarzı bu sayfalarda sizleri bekliyor. Ayrıca Spotify Premium Ücretsiz dinleme ve Youtube Music ücretsiz müzik indirme fırsatları için ilgili müzik platformları üzerinden üyelik sağlayabilirsiniz. DJ müzikleri, Türkçe Pop şarkılar, Türkçe Rap Müzikler gibi kategoriler için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.

Disney Plus platformunda Her hafta yeni bir sezonu yayınlanan dizi ve filmlerin müzikleri liste şeklinde sizlerle paylaşılıyor. Disney Plus Resmi Dizi müzikleri profilini takip etmeyi unutmayın. Daha fazla dizi müzikleri listesi için Spotify platformunda yer alan Disney Plus Film Müzikleri listesine göz atabilirsiniz. En sevilen dizi müzikleri ve film yapımları için Disney Plus Müzik listeleri kanalımızı ziyaret edebililrsiniz.

 

 

Bu sezon en iddialı dizi yapımları ve onların müziklerini dinlemek için Disney Plus üyesi olmayı unutmayın.